Soğutma Büyüsü Yapılışı

Başlık adından da anlaşıldığı üzere soğutmak için yapılan uygulamalardır. Soğutma büyüleri çok farklı yönler içinde hazırlanır. Söz dinlemeyen eşin kötü arkadaş çevresinden soğuması veya alkol kumar gibi pis şeylerden uzaklaştırma amaçlı da yapılabilmektedir. Bunun yanı sıra sevdiğiniz kişinin hayatında başka birisi var ise uzak tutma amaçlıda hazırlanır. Elbette müslüman olarak büyü yapılmasını kesinlikle istemeyiz. Bu uygulamalar dışında daha çok etkin dualara da yer verilmiştir. Şimdi yazacağım makale de bilgi amaçlı yöntemlerden başlayacağım.

Soğutma Büyüsü

İki kişiyi ayırmak için denenen yollardan biri de büyülerdir. Büyüler kişiyi etkisi altına alarak yönlendirmeye başladığı için amacınıza ulaşmanızı sağlar. Özellikle soğutma büyülerinin etkileri çok daha güçlü ve farklıdır. Bu büyülerin yapımında üç harfliler kullanılır ve üç harfliler kişiye sevdiği adam ya da kadın siluetinde görünerek aralarının bozulmasını sağlarlar. Güçlü soğutma büyüsü yapıldığı andan itibaren kişileri tesiri altına alan bir büyüdür. Bu büyü ile kişiler artı sebepsiz yere birbirlerinden soğuyacaklar hatta bu duygu nefrete dönüşecektir. Bu şekilde evli çiftlerin bile kısa sürede ayrılmalarını sağlayabilirsiniz.

 

 

Güçlü Soğutma Büyüsü Yapılışı

 

Güçlü soğutma büyüsü için kişiler mutlaka medyum veya hocaya gitmelilerdir. Bu büyünün yapımında üç harflilerden yardım alındığı için kişi kendisi büyü yapmaya kalktığında büyünün olumsuz özelliklerini üzerine çekecektir. Bu yüzden iyi bir medyuma gitmeniz şarttır. Medyumlar büyüyü yaparken bir muska yazarlar. Bu muska üzerine büyü yapıldıktan sonra mutlaka kişilerin evinde bir yere güzelce saklanması gerekmektedir. Muska kişilerin evinde durduğu süre boyunca etkileri kişileri tesir altına alır. Ama herhangi bir şekilde muska açılır ya da kaybolur ise kişiler büyünü etkisi altından çıkacaklardır. Güçlü soğutma büyüsü tesir süresi sona ermeden önce mutlaka yeniletilmelidir. Bu şekilde büyünün devamlılığı sağlanacaktır ve kişilerin birleşmesini imkansız hale getirmiş olursunuz.

 

Büyünü Tesir Süresi Bittiğinde

 

Soğutma büyüsü ne kadar güçlü bir büyü olsa da muskanın da belli bir etkisi vardır. Bu etki süresi sona erdiğinde artık kişiler eski hayatlarına ve davranışlarına geri dönecekleri için kısa sürede tekrar bir araya geleceklerdir. Bu yüzden mutlaka büyünün tekrar edilmesi gerekmektedir. Büyü tekrar edilmesi için medyumun tekrardan bir muska yazması gerekecektir. Bu muskayı eski muska ile değiştirmeniz gerekmektedir. Bu şekilde kişilerin tekrar bir araya gelmelerini engellemiş olursunuz. Güçlü soğutma büyüsü tesir süresi muskanın açılmasına ve ya kaybolmasına göre de değişiklik gösterir. Eğer böyle bir durumla karşılaşırsanız büyünün etkisi birkaç gün içinde bitecektir. Bu yüzden de büyünün tesir süresi bitmeden kişiler gene eski hallerine geri dönerler ve bir araya gelirler.

 

Soğutma Büyüsü Kimlere Yapılır?

 

Örnekle bu konuyu daha detaylı sizlere anlatmak istiyoruz. Mesela; evli bir kadın kocasından ayrılmak istiyor ama kocası ayrılma konusuna sıcak bakmıyorsa soğutma büyüsüne maruz kalması durumunda koca kısa sürede kendi rızası ile ayrılmayı kabul edecektir. Kişiler birbirlerinden soğur ve büyünün etkisiyle birlikte uzaklaşmaya başlayacaktır. Uzaklaşma büyüsü ile benzer yanları olsa da soğutma büyüsü daha çok evli çiftler arasında yapılmaktadır.

Sadece evli çiftleri ele alarak sizlere anlatıyor olmamız sevgililer arasında veya diğer kişilerin arasında yapılmaz anlamı ifade etmemelidir. Sevmediğiniz bir insanı yanınızdan uzaklaştırmak için, sevgilinizden ayrılmak için veya herhangi bir kişiyi bir ortamdan, bir kişiden soğutmak için yapılabilmektedir.

 

 

Soğutma Büyüsü Yaptırsam Evliler Ayrılır mı?

 

Soğutma büyüleri daha çok evli çiftleri ayırmak için üçüncü kişiler tarafından yapılmaktadır. Mesela; evli kişilerin mutluluğunu sonlandırmak, çiftlerin birbirlerinden nefret etmelerini sağlamak yada çiftlerin arasına cinsel soğukluk getirerek çocuklarının olmamasını sağlamak ve sonucunda da ayrılmalarını sağlamak gibi niyetlerle yaptıranların sayısı bir hayli fazladır. Bu durumda büyü kara büyü sınıfında yer alır ve olumsuz etkileri de büyüyü yaptıranı da etkisi altına alabilecek kadar tehlikelidir.

“Soğutma Büyüsü Yapılışı” üzerine 2 yorum.

  1. Kocamın baska bir kadinla iliskisini yakaladım hemde 6 aydır beraberlermiş ne yaptıysam olmadı çocuklarla ortada kaldım resmen orhan hocaya danıştım işlem yapalım ayrıca soğutma yapalım dedi 24 günde eşim evine döndü bağlandı diğer kadını görmek bile istemiyor nasıl soğuduysa artık domuza benziyormuş diyor özür diliyor benden Allah razı olsun hocam verdiğim para helal olsun

  2. Eski sevgilim bir turlu pesimi birakmiyordu sevmiyorum dedigim halde anlamiyordu beni internetten orhan hocayi buldum derdimi anlattım soğutma işlemi yapalım dedi 17 gün sonra beni rahatsız etmeyi bıraktı ara sıra mesaj yazar oldu 33. Günden sonra ne aradı nede yazdı yolda karşılaşsak yüzüme bakmaz oldu çok şükür. Sayende kurtuldum hocam

Bir cevap yazın