Fotoğrafla Aşk Büyüsü

Fotoğraf Büyüsü

Büyülerin yapım şekilleri amaçlarına göre birbirlerinden farklılık göstermektedir. Genellikle büyüleri kişiler sevdikleri adama ya da kadına ulaşabilmek için tercih etmektedirler. Bu yüzden de en çok kullanılan büyüler aşk büyüleridir. Bu büyüleri yaparak rahatlıkla sevdiğiniz kişinin de size aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Bu aşk büyülerinden biri de fotoğraf büyüsü olup bu büyünün yapımı oldukça kolaydır. Gene de kişiler bu büyüyü internetten okudukları bilgilere dayanarak evde kendileri yapmaya kalkmamalıdırlar. Büyülerin yapımı sırasında medyumlar üç harflilerden yardım alırlar. Kişi büyüyü kendisi yapmaya kalktığında ise üç harflilerin musallat olması gibi olumsuz olaylar ile karşı karşıya kalabilir. Bu yüzden bu büyünün yapımı için mutlaka bir medyuma gidilmelidir. Ancak bu şekilde büyünün olumsuz özelliklerinden kendinizi koruyabilirsiniz.

Fotoğraf Büyüsünün Yapım Şekli

Fotoğraf büyüsünün yapımı için medyuma gittiğinizde mutlaka büyü yapılacak olan kişinin bir fotoğrafını da yanınızda götürmelisiniz. Büyü bu kişiye ait olan fotoğraf üzerine yapılacaktır. Aşk büyüsü üç harflilerin yapımı ile tamamlanır ve bu büyülü fotoğraf yakılarak büyü tamamlanır. Kısa bir süre sonra kişi büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlayacaktır. Artık kişi kendi özgür iradesi ile hareket edemez hale gelir. Kişi gece gündüz sizi düşünmeye başlayacaktır. Bu yüzden de kısa süre de size gelerek duygularını açığa çıkarır. Fotoğraf büyüsü bu şekilde kısa süre içerisinde kişiyi tesiri altına alan kolay ve güçlü bir büyüdür.

Fotoğraf Büyüsünün Tesir Süresi

Bu büyü kuvvetli bir büyü olduğu için tesiri de uzun süreli olarak kişi üzerinde etki etmektedir. fotoğraf büyüsü etkili bir büyü olsa da belli bir süre sonra bu tesir süresi bitecek ve büyünün etkileri ortadan kalkacaktır. Bu yüzden mutlaka belli aralıklar ile büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün kişi üzerindeki etkilerinin devamlılık kazanması sağlanabilir. Ayrıca bu büyünün bozulması da oldukça zordur. Üç harfliler kullanılarak yapılan bir büyü olduğu için büyünün bozulması için gene medyuma gidilmelidir. Medyum üç harflileri kullanarak bu büyüyü bozacaktır. Aksi taktirde büyü tesir süresi bitene kadar kişi üzerinde etkilerini göstermeye devam edecektir.

Bir cevap yazın