Aşk Büyüsü Yapılışı

Aşk Büyüsü Yapma

Aşk ne kadar da güçlü bir kelimedir. İnsanlık var olduğu andan itibaren aşk da varlığını sürdürmüş uğruna imparatorluklar yıkılmış, savaşlar çıkmış, insanlar ölmüştür. Dünyanın en güzel duygunun aynı zamanda öldürücü bir etkisinin olması insanoğlunu da hem korkutmuş hem de etkisi altına almıştır. Ayakların yerden kesilip, karında kelebeklerin uçuşması ne kadar güzelse aşk acısı da o kadar kötüdür. İşte bu nedenle insanlar sevdiklerinin her zaman yanlarında olmasını sağlamak amacıyla aşk büyüsü yapımından çözüm aramışlardır.

Aşk büyüsü herkes tarafından en az bir defa duyulan biri büyü olduğu için kolay bir büyü gibi düşünülse de zor olduğunu anlamak için aşkın ne kadar karmaşık bir duygu olduğunu düşünmek yeterli olacaktır. Aşk büyüsünün tek başına yapılmaması tecrübeli bir medyum tarafından uygulanması oldukça mühimdir.

Aşk engelde mesafede tanımaz ancak özellikle uzak mesafe ilişkilerinde ya da sık görüşülemeyen ilişkilerde arada bir takım soğukluklar meydana gelebilir. Aşkını kaybetmek istemeyen kişiler ise ayrılık seslerini işitmeden çözüm bulabilmek amacıyla uzaktan aşk büyüsü yapımında çözümü ararlar. Aşk büyüsü için en önemli adım sevdiğime aşk büyüsü yaptırmak istiyorum kararının verilmesidir. Aşk büyüsünün güçlü bir büyü olması nedeniyle tecrübeli bir medyum tarafından yapılması şartıyla büyü yaptırmak istediğiniz kişi nerede olursa olsun etkisini gösterecektir. Uzaktan aşk büyüsü yapımı için gerekli olan malzemeler büyü yaptırılacak kişiyle ilgili doğru bilgiler, fotoğrafı ya da kişiye ait bir eşyasıdır. Tüm materyaller toparlandıktan sonra büyüyü yaptırmak isteyen kişinin onayı sonrasında büyü ritüeli gerçekleştirilir.

Aşk Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Aşk acısı çeken, eşinden ayrılan, aşkının ilgisini bile çekemeyen birçok kişi aşk acısıyla yanmak yerine aşk büyüsünde çözümü ararlar. Aşk büyüsündeki en önemli iki nokta vardır. İlki kişinin gerçekten aşık olup olmadığıyken ikicisi de büyü yaptırmak isteyen kişinin iyi niyetidir. İyi niyetin olmadığı durumlarda büyü aşk büyüsü değil kara büyü olur. Kara büyünün ise büyüyü yaptıran kişiye sonuçları olumsuz olacaktır.

Aşk büyüsünün uzaktan aşk büyüsü yapımı da dahil olmak üzere birçok farklı çeşidi vardır. Aşk büyüsü çeşitleri arasından hangi büyünün tercih edileceği medyumun büyü yaptırmak isteyen kişiden almış olduğu bilgiler sonrasında belli olacaktır.

  • Kaşıkla Yapılan Büyü
  • Düğüm ve İp Kullanılarak Yapılan Büyü
  • Dolunayın Gücünden Yaralanılarak Yapılan Büyü
  • Tuz Büyüsü
  • Resim ya da Fotoğrafla Yapılan Büyü
  • Nohutla Yapılan Büyü
  • Bez Bebek ile Yapılan Büyü
  • Kişiye Ait Eşyalarla Yapılan Büyü

Aşk Büyüsünün Etki Ettiğinin Anlaşılması

Tecrübeli bir medyum tarafından yapılan bir büyü etkisini yedi gün içerisinde göstermeye başlasa da tamamen etki etmesi en az kırk gündür. Büyü yapılan kişi nedenini bilmediği şekilde durup dururken büyü yapan kişiyi düşünmeye başlar. Sanki kişi ne yaparsa yapsın hep aynı kişiyi düşünüyordur. Düşüncelerden sonraki süreçte ise büyü yapılan kişi büyü yaptıran kişiyi rüyalarında görmeye başlar. Artık o kişiyi düşünmeden geçirdiği bir dakika rüyalarında görmediği bir gece yoktur. Hafif de olsa baş ağrıları çekmeye başlayan kişi aynı zamanda uykusuzluk sorunu yaşamaya da başlar. Sorunun çözümü ise büyüyü yaptıran kişiyi görme hatta o kişiyle bir an önce birlikte olmasındadır. Büyü yapılan kişi büyü yaptıran kişiyle iletişime geçebilmek amacıyla çözümler üretecek ve ne olursa olsun iletişimde de kalacaktır. İletişime geçtikten sonra hayatının kadınını / erkeğini bulduğundan emin olduğu için bir ilişkiye başlayabilmek için her şeyi yapacaktır.

“Aşk Büyüsü Yapılışı” üzerine 2 yorum.

  1. Ayrılırım sevgilim asla dönmem diyordu bitti diyordu orhan hoca ile işlem yaptırdım asla diyen o kişi beni aramadan 1 saat bile duramıyor sağolun hocamayrica siz verdiğim hediyenizi bugün kargoya verdim

Bir cevap yazın